Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України

Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Вакансії

ІНЖЕНЕР З МЕТРОЛОГІЇ

Вимоги:
Повна вища освіта відповідного напрямку діяльності або повна технічна освіта. Знання елементарної фізики, базові знання з математики. Практичні навички роботи з текстовими документами із використанням редакторів (текстів, таблиць, баз даних).

Обов'язки:
Виконання робіт, пов’язаних з забезпеченням єдності вимірів або виконання робіт з повірки, калі бровки, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки.

Умови праці:
Офіціальне працевлаштування. Повний соціальний пакет. Своєчасна виплата заробітної плати (двічі на місяць). Оплата лікарняних листів та відпусток. Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення.
Графік роботи: з понеділка по четвер: з 08-00 до 16-45, в п'ятницю: з 08-00 до 15.30. Вихідні дні: субота, неділя.
 
 
 
ПРЕДСТАВНИК ТОРГІВЕЛЬНИЙ З МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Вимоги:
Освіта вища медична. Спеціалізація (бажано) «Лікувальна справа». Високий рівень комунікації та самоорганізації. Цілеспрямованність, відповідальність. Уміння переконувати. Досвід роботи від 1 року.

Обов'язки:
Забезпечення просування на ринку м. Харкова й області послуг медико-діагностичної лабораторії «МетроЛаб». Візити й організація роботи з лікарями різної спеціалізації. Розвиток продаж в регіоні. Побудова партнерських відносин з клієнтами. Забезпечення виконання планових показників. Організація презентацій та інших заходів.

Умови праці:
Офіціальне працевлаштування. Повний соціальний пакет. Своєчасна (два рази на місяць) виплата заробітної плати. Оплата відпусток і лікарняних листків. Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення. Зручний графік роботи: понеділок - четвер з 8:0 до 16:45, п'ятниця з 8:00 до 15:30, перерва на обід з 12:00 до 12:30, вихідний субота та неділля.
 
 
З питань працевлаштування звертатися до відділу кадрів ДП ​​«Харківстандартметрологія»
Телефон: (057) 756-37-55, (057) 700-37-05
e-mail: 170@mtl.kharkov.ua