Мінекономрозвитку України
Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Вакансії

ІНЖЕНЕР З МЕТРОЛОГІЇ

Вимоги:
Повна вища освіта відповідного напрямку діяльності або повна технічна освіта. Знання елементарної фізики, базові знання з математики. Практичні навички роботи з текстовими документами із використанням редакторів (текстів, таблиць, баз даних).

Обов'язки:
Виконання робіт, пов’язаних з забезпеченням єдності вимірів або виконання робіт з повірки, калі бровки, оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки.

Умови праці:
Офіціальне працевлаштування. Повний соціальний пакет. Своєчасна виплата заробітної плати (двічі на місяць). Оплата лікарняних листів та відпусток. Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення.
Графік роботи: з понеділка по четвер: з 08-00 до 16-45, в п'ятницю: з 08-00 до 15.30. Вихідні дні: субота, неділя.
 
 
 
ЛІКАР-ЛАБОРАНТ, БІОХІМІК, БІОЛОГ

Вимоги:
Вища освіта відповідного напрямку підготовки, спеціалізація «Клінічна лабораторна діагностика», «Клінічна біохімія», бажано наявність діючого сертифікату та досвід роботи на автоматичних біохімічних аналізаторах. Базові знання з клінічної біохімії, основних принципів калібрування та ведення контролю якості. Вміння працювати з великими об’ємами інформації. Володіння ПК на рівні впевненого користувача.
Обов'язки:
Оцінювання придатності біоматеріалу. Проведення досліджень біоматеріалу на автоматичних аналізаторах. Проведення технічної валідації. Аналіз невідповідностей. Формування протоколів якості в базі даних. Проведення і оцінювання внутрішньо-лабораторного і зовнішньо-лабораторного контролю якості.

Умови праці:
Офіціальне працевлаштування. Повний соціальний пакет. Конкурентна та стабільна заробітна плата. Бонуси за якісно виконану роботу. Робота в сучасній, інноваційній лабораторії.
 
 
З питань працевлаштування звертатися до відділу кадрів ДП ​​«Харківстандартметрологія»
Телефон: (057) 756-37-55, (057) 700-37-05
e-mail: 170@mtl.kharkov.ua