Мінекономрозвитку України
Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Питання-відповідь

1

З 01.01.2016 р. Закон "Про затвердження Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі" втратить свою чинність. Свідоцтво атестації на проведення метрологічних робіт видане на 3 роки і до 01.01.2016 р. дає право на вимірювання показників якості продукції?

2

Які практичні процедури треба буде виконувати із засобами вимірювальної техніки, не призначеними для серійного виробництва в Україні або для ввезення на територію України партіями (що відповідають статті 27 – Державна метрологічна атестація засобів вимірювальної техніки чинного Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"), із набранням чинності нового Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" з 1 січня 2016 року для можливості їх використання на території України у сфері законодавчо регульованої метрології?

3

Проводит ли Ваше предприятие поверку/калибровку пирометра с границами измерения -30 до +900 град.?

4

Добрый день, скажите, пожалуйста, если срок действия свидетельства аттестации лаборатории закончился 03.08.20015 г. и сейчас мы проходим процедуру переаттестации, то мы имеем право осуществлять свою деятельность?

5

Закінчується термін СВІДОЦТВА про повірку на калібрувальний зразок капілярної дефектоскопії КД. Можлива передача зразка кур'єрською поштою чи треба особисто доставити зразок на повірку?

6

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, на основании какого нормативного документа работы по ремонту СИТ не подлежат лицензированию.

7

Подскажите, пожалуйста, нужно ли поверять или калибровать маятниковый прибор типа М-3?

8

Подскажите, пожалуйста, действует ли в Украине ГОСТ 5550-74 и есть ли соответствие данному ГОСТу в ДСТУ?

9

Можно ли поверить счетчик горячей воды? Новый, установлен не был, в упаковке, 2011 г. выпуска.

10

Подскажите, пожалуйста, занимаетесь ли Вы поверкой Трубки НИИОГАЗ и Пито.