Мінекономрозвитку України
Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Оголошення

25.03.2014 Назад

Запрошуємо до участі в конкурсі «100 кращих товарів України»

Шановні підприємці Харківщини, виробники продукції і товарів, виконавці робіт та надавачі послуг!

Розпочато прийом заявок від підприємств, організацій, установ області на участь у регіональному етапі конкурсу «Краща продукція Харківщини» 2014р., який проходить у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України».
Щорічний конкурс «100 кращих товарів України» проводиться відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», розпорядження Президента України від 14 жовтня 2004 року № 251/2004-рп «Про підтримку проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 року № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості» та Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), яка затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року № 447-р.
Щорічний обласний конкурс «Краща продукція Харківщини» проводиться відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 13.07.2005 №246 «Щодо організації та проведення щорічного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини».
Основна мета конкурсу - об’єднання зусиль, спрямованих на підвищення якості, безпечності та конкурентоспроможності вітчизняної продукції як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках та сприяти задоволенню потреб і очікувань споживачів.
Основними завданнями Конкурсу є:
- визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг);
- сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насичення якісною продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів;
- підтримка ініціатив і зусиль товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг);
- створення сприятливих умов щодо розробки та впровадження на підприємствах, в організаціях та установах України систем управління якістю, систем екологічного управління, а також інших сучасних систем управління;
- поширення та пропагування досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги);
- підвищення інформованості засобів масової інформації та населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.
Конкурс проводиться у два етапи - на Регіональному та Загальнодержавному рівні за номінаціями:
- продукція (продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; вироби народних художніх промислів);
- роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.
Учасники Конкурсу поділяються в кожній номінації за категоріями підприємств на малі (до 50 чол.), середні (від 50 до 250 чол.) та великі (від 250 чол.).
Участь у Конкурсі дозволяє підприємствам:
- отримати незалежну оцінку продукції від експертів Конкурсу;
- взяти участь у Національній виставці «100 кращих товарів України»;
- маркувати свою продукцію логотипом Конкурсу «100 кращих товарів України»;
- розширити маркетингові дослідження та рекламу своєї продукції;
- підвищити іноваційно - інвестиційну привабливість та імідж підприємства.
Кінцевий термін подання заявки до 2 червня 2014 року.
Методичне, фінансове та інформаційне забезпечення роботи регіональної конкурсної комісії здійснює ДП «Харківстандартметрологія».
Протягом квітня – травня 2014 року у ДП «Харківстандартметрологія», для учасників конкурсу, буде надаватись консультаційна допомога з питань оформлення матеріалів, заповнення звіту та анкети самооцінки.
Для участі у Конкурсі підприємство, організація, установа подає до Регіональної конкурсної комісії заявки встановленого зразка за адресою: м. Харків, вул. Мироносицька, 36, к. 308.
Контактний телефон/факс: (057) 756-38-07
e-mail: 160@mtl.kharkov.ua
Бланк заявки на участь у конкурсі (ЗАВАНТАЖИТИ)
Рекомендації для учасників (ЗАВАНТАЖИТИ)
Раді вітати Вас серед учасників
Конкурсу «Краща продукція Харківщини» у 2014 році!