Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України

Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Нові види послуг

Нові види робіт державної випробувальної лабораторії

У зв’язку з курсом нашої країни на Євроінтеграцію та виходом українських виробників на міжнародні ринки, виникає необхідність визначення нових показників харчової продукції та кормів. Декларування складу харчової продукції та кормів, а також їхнє відповідне маркування є одними з найголовніших вимог більшості країн світу.

Наша лабораторія пропонує:

Імуноферментний аналіз (ІФА)

Найсучасніший  та високочутливий метод ІФА, в основі якого лежить специфічна реакція антиген-антитіло, використовується для визначення залишкових кількостей антибіотиків тетрациклінової групи, стрептоміцину, хлорамфеніколу (левоміцетину) в продуктах тваринництва. Це стане в нагоді переробникам молока та м’яса при виборі постачальників сировини та гарантує безпеку готової продукції.
Лабораторія має можливість визначати кількість глютену в харчовій продукції та сировині, що важливо при маркуванні дієтичних продуктів для людей, здоров'я яких потребує особливої уваги до продуктів харчування. Метод ІФА також використовується для визначення інших алергенів (яєчний білок, різні види горіхів тощо)

 

Перевірка ростових властивостей поживних середовищ та розчинників

Важливим аспектом функціонування підприємств-виробників харчової продукції у нових міжнародних умовах є перехід лабораторій підприємств на методи випробувань продукції, прийняті в міжнародному суспільстві (ISO, EN, IDF).
Державна випробувальна лабораторія виконує перевірку загальновживаних поживних середовищ та розчинників на ростові якості (продуктивність, селективність, специфічність) згідно з ДСТУ ISO/TS 11133-2:2006 “Мікробіологія харчових продуктів та кормів для тварин. Настанови щодо готування та виробництва поживних середовищ. Частина 2. Практичні настанови щодо випробування культуральних середовищ (ISO/TS 11133-2:2003, IDT)”.


ДВЛ розташована за адресою:  61002, м. Харків, вул. Пушкінська 49/51.
Тел/факс: /057/ 714-35-61; тел. 714-14-29, 719-20-48
E-mail: 100@mtl. kharkov.ua.
Начальник ДВЛ - Дуліна Олена Володимирівна.
Заступник начальника ДВЛ –Чапай Галина Іванівна.