Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України

Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Основна діяльність

Видача висновків (довідок) про те, що товар не підлягає оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та/або обов'язковій сертифікаціїЯкщо товар не підлягає оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та/або обов'язковій сертифікації, але митна служба, контролюючий орган або тендерний комітет вимагають у вас підтвердження даного факту, ви можете звернутися до ДП «Харківстандартметрологія» для отримання відповідного висновку (довідки).

Висновок (довідку) про те, що товар не підлягає оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та/або обов'язковій сертифікації може отримати підприємство будь-якої форми власності або фізична особа на товари, які не підпадають під дію технічних регламентів і не підлягають обов'язковій сертифікації.

ДП «Харківстандартметрологія» має багаторічний досвід надання практичної допомоги із сертифікації та оцінки відповідності продукції. Наші фахівці допоможуть вам кваліфіковано і в найкоротші терміни отримати висновок (довідку) про те, що товар не підлягає оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та/або обов'язковій сертифікації.

Процес оформлення висновку (довідки):
- замовник подає заявку (запит) до органу з оцінки відповідності (сертифікації) ДП «Харківстандартметрологія» і надає супровідні документи, що підтверджують відсутність підстав для проведення оцінки відповідності та/або сертифікації;
- орган з оцінки відповідності (сертифікації) ДП «Харківстандартметрологія» перевіряє інформацію, зазначену в супровідних документах;
- у разі підтвердження інформації, зазначеної в супровідних документах, видається висновок (довідка) про те, що товар не підлягає оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та/або сертифікації.

Для оформлення висновку (довідки) необхідно подати заявку (запит) до органу з оцінки відповідності (сертифікації) ДП «Харківстандартметрологія» і надати супровідні документи, що підтверджують відсутність підстав для проведення оцінки відповідності та/або сертифікації.
При отриманні висновку (довідки) на руки представник вашої організації повинен мати довіреність і документ, що підтверджує особу одержувача.
 
Для оформлення висновку (довідки) про те, що товар не підлягає підтвердженню відповідності вимогам технічних регламентів та/або обов'язковій сертифікації потрібно звернутися до відповідного відділу.
 
Відділ оцінки відповідності промислової продукції
тел. (057) 756-37-84, 756-38-09, 700-40-71
м. Харків, вул. Мироносицька, 38.
E-mail: 120@mtl.kharkov.ua, 140@mtl.kharkov.ua, 090@mtl.kharkov.ua
Начальник відділу - Кутоманов Євген Григорович.
 
Відділ сертифікації продукції легкої, харчової промисловості та послуг
тел. (057) 706 - 12-93, 714 - 35-70;
м. Харків, вул. Пушкінська, 49/51.
Начальник відділу - Міронова Алла Володимирівна.