Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України

Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Основна діяльність

Актуалізація технічних умов

Актуалізація діючих ТУ на відповідність законодавчим актам України,  технічним регламентам та нормативним документам
 
Відповідно до вимог п.7.1 СОУ КЗПС 74.9-02568182-003:2016, а саме «Для забезпечення відповідності технічних умов законодавству, потребам виробників та споживачів, рівню розвитку науки і техніки, інтересам держави, вимогам міжнародних, регіональних стандартів та кодексів усталеної практики власник технічних умов проводить їх періодичну перевірку (організовує та координує діяльність з проведення перевірки належних йому технічних умов)» необхідно проводити актуалізацію чинних технічних умов.

Обліковані технічні умови, які знаходяться у Головному фонді технічних умов (регіональному фонді ТУ) та внесені до бази даних перевіряються не рідше одного разу на п`ять років з дати набрання чинності технічними умовами, або з дати прийняття останньої зміни до ТУ.
Зміни до технічних умов розробляють їх власники.
 
У зв`язку з впровадженням та застосуванням ряду технічних регламентів на конкретні види продукції необхідно перевірити діючі ТУ на відповідність технічним регламентам та визначити обов`язкові стандарти, які підпадають під їх дію.
 
З питань перевірки, оформлення, доопрацювання, актуалізації, допомоги при розробці ТУ (змін до ТУ) звертатися до відділу стандартизації.
Наші контакти:
61002, м.Харків, вул. Мироносицька, 40, к.204, 205
Тел/факс (057) 758-13-95, 719-72-13
e-mail: 360@mtl.kharkov.ua
Начальник відділу Музиченко Вікторія Юріївна
 
Фонд облікованих технічних умов:
61002, м.Харків, вул. Мироносицька, 40, к.207
тел.756-37-83