Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України

Державне підприємство "Харківський регіональний
науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

UA RU EN
 

Основна діяльність

Забезпечення нормативно-технічною документацією

Фонд нормативної документації ДП "Харківстандартметрологія" нараховує більше 29000 нормативних документів з усіх галузей народного господарства: машинобудування, легкої і харчової промисловості, сільського господарства, будівництва, ремонтних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт та ін.
В процесі виробництва, реалізації та сертифікації продукції, атестації виробництва, сертифікації систем якості, акредитації підприємства та організації повинні використовувати тільки офіційні легалізовані копії нормативних документів.
Якщо підприємства не хочуть порушувати державні Закони, вони повинні використовувати стандарти, які придбані тільки в офіційних агентів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. При цьому на кожному примірнику стандартів повинно бути нанесене спеціальне маркування (ідентифікаційний елемент та спеціальні позначення з печаткою Агента), яке підтверджує, що підприємство використовує офіційну копію нормативного документу.

Перелік послуг, які надаються фондом стандартів ДП "Харківстандартметрологія":
 1. замовлення на виготовлення офіційних копій нормативної документації, що діють на території України – ГОСТ, ДСТУ, РСТУ, ДСТУ Б.В, ДСТУ EN, ДСТУ IEC, ДСТУ ISO, ДСТУ  CISPR тощо, щомісячні інформаційні покажчики  стандартів  (ІПС);
 2. замовлення та одержання інформації про наявність необхідних нормативних документів, прийнятих до них змін і доповнень, а також про термін дії;
 3. для підприємців-початківців – оперативний пошук і добірка НД за допомогою пошукової системи «Леонорм-Інформ»;
 4. постійний супровід підприємств, організацій по інформуванню і забезпеченню НД, необхідною для номенклатури продукції, що виготовляється, послуг, що надаються підприємством.
 5. Заключення довгострокових договорів по інформаційно-консультаційному обслуговуванню:  
 • щомісячне отримання інформації про нові надходження нормативних документів в фонд стандартів ДП «Харківстандартметрологія»;
 • нові видання стандартів;
 • позначення національних стадартів, до яких прийнято зміни та поправки;
 •  позначення міждержавних нормативних документів, чинність яких в Україні скасовано;
 • надання інформації про терміни дії нормативних документів, діючих на території  України;
 • ознайомлення з текстами нормативних документів.
Для одержання послуг необхідно звернутися:
тел./факс (057) 756-37-94 (фонд НД);
360@mtl.kharkov.ua e-mail:

При замовленні нормативних документів пропонуємо користуватися пошуковою системою «Леонорм-Інформ», державними класифікаторами (ДК), у яких Ви знайдете вичерпну та точну інформацію про позначення та назву НД, чинність НД, змін до нього, код УКНД, кількість сторінок.
Строк виконання Вашого замовлення – 1-2 дні незалежно від обсягу замовлення.
           
Наша адреса:
кімната 102, вул. Мироносицька, 38, м. Харків, 61002,  фонд стандартів.